19.5 C
Tirana
Wednesday, October 20, 2021
Home Authors Posts by elvin

elvin

92 POSTS 0 COMMENTS

Eurobondi – Ekonomisti Meka për ATSH-në: Potencial më i lartë investimesh...

Eurobondi – Ekonomisti Meka për ATSH-në: Potencial më i lartë investimesh të huaja Artikulli Copy Right from ata.gov.al TIRANË, 2 tetor /ATSH/- Ekonomisti Elvin Meka u shpreh...

Going Beyond Amazon: A New Model for Authors, Retailers, and Publishers

And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

Why you should choose Microsoft over Linux

And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

Lollapalooza 2014: Chromeo – Interview with Dave 1 and P-Thugg

And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

7 unique egg decorating ideas for you to try this Easter

And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

Ikja e Deutsche Telekom…

Ikja e Deutsche Telekom, Ekspertët: Klima e biznesit, e mjerueshme Sabina Veizaj-Pa përfunduar ende odisea e misterit të Air Albania, një tjetër ngjarje ekonomiko-politike me...

Pak fjale se cfare pritet nese vjen nje tjeter krize ekonomike!

Kriza e ardhshme globale, FMN dhe ekspertët: Përgatituni 04:54 - 15 October    Sabina Veizaj –Ndërsa në qarqet ndërkombëtare po diskutohet mes ekspertëve të fushës, mundësia e...

Pse Rinasi është kaq i shtrenjtë?!

“Ne nuk jemi të lirë, por nga ana tjetër, kjo nuk është e lidhur me çmimet e biletave.” Pra mjafton kjo fjali paradoksale qe ky...

More than half the world’s population is now middle class

Mund te kete 1,000 arsye per te share dhe goditur KAPITALIZMIN, por perparesia absolute qe ka ne dallim me te gjithe sistemet e tjera...

StreetScore scores a street view based on how safe it looks...

And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

Weather

Tirana, AL
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
56 %
2.1kmh
20 %
Wed
19 °
Thu
21 °
Fri
22 °
Sat
22 °
Sun
19 °

Social network

0FansLike
0FollowersFollow
15,500SubscribersSubscribe